Oklejanie samochodów

Jesteśmy producentem reklam samochodowych od projektu, przez zadruk, aż po aplikację folii. Pełna obsługa i doradztwo, duża elastyczność.

Posiadamy własny obiekt do oklejania pojazdów, istnieje także możliwość pracy u klienta. 

 

Oklejanie samochodów - omówienie wybranej realizacji:

Klient: DTS

Wyzwanie: Wydruk i wyklejanie samochodów wchodzących w skład floty firmowej DTS.

Zakres pracy agencji: Kompleksowa realizacja zlecenia. Począwszy od stworzenia projektu wykonawczego na podstawie otrzymanych koncepcji graficznych, a następnie wykonania wydruków solwentowych i ich aplikacji na pojazdach firmowych.

Efekty: W ramach zlecenia wykonano projekty wykonawcze uwzględniające przede wszystkim otrzymaną grafikę. Praca polegała na dostosowaniu grafiki do różnych typów samochodów należących do DTS. Ze szczególnym uwzględnieniem niewielkich samochodów dostawczych wykorzystywanych przez handlowców oraz  do transportu produktów firmowych. Ze względu na dużą ekspozycję reklamy mobilnej na samochodach i obecność w projekcie graficznym dużych jednobarwnych powierzchni, zwrócono szczególną uwagę na jakość wydruku, a także na zgodność uzyskanych barw z kolorystyką skojarzoną z logo DTS, czyli pomarańczem i granatem.

Klient: Salon firmowy Opoczno

Wyzwanie: Brandowanie floty samochodów dostawczych.

Zakres pracy agencji: Dostosowanie projektów graficznych takich firm jak m.in. Opoczno, Paradyż do specyfiki pojazdów ciężarowych, a następnie wydruk solwentowy i aplikacja na samochody dostawcze.

Efekty: Podstawowym celem realizacji była przede wszystkim produkcja odpowiedniego nośnika reklamowego z nadrukiem graficznym. Następnie jego aplikacja na samochody dostawcze, będące własnością Klienta. Z uwagi na fakt, że reklama mobilna jest jedną z najlepszy form dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów oraz promocji firmy, przyjęto zasadę, że liczy się bez wątpienia jakość oraz trwałość wydruku, jak i samej aplikacji. Gotowe grafiki zostały więc zabezpieczone laminatem UV. W czasie aplikacji zwracano oczywiście uwagę na ograniczenie ilości potencjalnych „słabych punktów”, tzn. łączeń, zagięć itp. Ponieważ ze swojej istoty narażone są na szybkie zużycie lub zniszczenie na skutek intensywnego użytkowania.

 

 

FIDES REKLAMY

Szanowny Kliencie, dziękuję

za odwiedziny na naszej stronie.

Zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem

Tomasz Chudzikiewicz

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

32-500 Chrzanów, ul. Pogorska 15

biuro@fides24.eu

535 098 848

Pon – Pt 8.00 – 16.00

Tomasz Chudzikiewicz – właściciel

32-500 Chrzanów, ul. Pogorska 15

t.ch@fides24.eu

535 098 848