Idealna TemperaturaIDEALNA TEMPERATURA

Klimatyzacja pozwali utrzymać w pomieszczeniu optymalne warunki termiczne zarówno w upalne jak i mroźne dni. Temperatura dostosowana do naszych potrzeb pozytywnie wpływa na koncentrację i zdolności umysłowo-spostrzegawcze oraz zapewnia zdrowy, komfortowy sen.

CZYSTE POWIETRZE

Klimatyzacja w pomieszczeniu wpływa na przyjazny mikroklimat, ponieważ filtr oczyszcza powietrze z kurzu, pyłów oraz zarodników grzybów czy pleśni. To idealne rozwiązanie dla alergików i astmatyków. Ponadto obniża poziom wilgotności powietrza co pozytywnie oddziałuje na nasze samopoczucie.

TANIE OGRZEWANIE

Klimatyzatora można używać do ogrzewania pomieszczenia. Wytworzone w ten sposób ciepło jest znacznie tańsze, niż w przypadku tradycyjnego ogrzewania elektrycznego. Grzejnik o mocy 2 kW zużywa 2 kW energii elektrycznej a klimatyzator o mocy 3 kW może zużyć jedynie 0,8 kW.

Komfort obsługi KOMFORT OBSŁUGI

Kolejną zaletą klimatyzatorów jest ich cicha i wydajna praca. W celu zwiększenia komfortu użytkownika klimatyzator może być   obsługiwany za pomocą dowolnego telefonu bądź tabletu bazującego na systemie Android lub iOS. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę urządzenia z dowolnego miejsca na świecie.

NOWOŚĆ

Klimatyzatory z technologią STERYLIZACJA UV-C hamują rozwój wirusa SARS-CoV-2 do 99.998%!*

Fides Klimatyzacje to:
PROFESJONALIZM 100%
DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY 100%
ZADOWOLENIE 100%

FIDES KLIMATYZACJE AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

tel. 535 098 848    |    mail: biuro@fides24.eu     |    ul. Pogorska 15, 32-500 Chrzanów